SALA ZABAW

Sala zabaw przeznaczona jest dla przedszkolaków i dzieci z klas młodszych. Wyposażona została w kolorowe piankowe zestawy, które dzieci wykorzystują do różnorodnych zabaw, torów przeszkód. Ponadto w sali znajdują się piłki o różnej wielkości, gry planszowe, które rozwijają między innymi myślenie, pamięć, orientację, spostrzegawczość. Dzieci bardzo chętnie spędzają czas na wspólnych zabawach w tej sali.

Sala oddziału przedszkolnego i klasy pierwszej została wyposażona w nowe kolorowe mebelki, stoliki, krzesełka. Dzieci z klasy pierwszej mają wydzielone półeczki, w których mogą trzymać swoje podręczniki, przybory, ćwiczenia. Do oddziału przedszkolnego zakupiono nowe zabawki, gry planszowe i dydaktyczne, które pomagają nie tylko w nauce, ale również w zabawie.